contact-us הודעה מהירה

צו תשלומים בפשיטת רגל

אם יש רגע אחד קריטי, הן מבחינתם של האנשים אשר נמצאים בעיצומו של תהליך פשיטת רגל והן מבחינת...

להמשך קריאה

תנאים לפשיטת רגל

במשך שנים ארוכות, התפיסה הציבורית הוקיעה אנשים אשר לא הצליחו ליצור איזון בחשבונות הבנקים שלהם והתמודדו עם קשיים...

להמשך קריאה

ביטול עיכוב יציאה מהארץ לפושט רגל

פניתם לבית המשפט וקיבלתם צו לפתיחת הליכי חדלות פירעון? מרגע זה, אתם מוגנים מעיקול המשכורת וחשבון הבנק שלכם ע"י...

להמשך קריאה

צו כינוס

אחד מהאירועים הכי קריטיים בתהליך פשיטת רגל הוא הרגע שבו אתם מוכרים לפנות אל נופשים ולמצוא ביחד את...

להמשך קריאה

פשיטת רגל לאדם פרטי

אם בעבר הנוהג המקובל היה לאפשר תהליך פשיטת רגל רק לחברות או ארגונים גדולים במשק, כיום התמונה השתנתה...

להמשך קריאה

צו הפטר

הליך פשיטת רגל, מבחינתם של בעלי עסקים ואנשים פרטיים רבים הוא אחד מהתהליכים הכי מורכבים, הן ברמה המשפטית...

להמשך קריאה

תיק פשיטת רגל

חודשים ארוכים שבהם בית העסק שלכם לא מצליח. לא מצליח להעניק ללקוחות את השירות הכי טוב. לא מצליח...

להמשך קריאה

תהליך פשיטת רגל – יכול לקרות לכל אחד ובכל עת

פשיטת רגל היא תהליך שבו אדם, חברה או כל ישות משפטית אחרת, מכריזים על חוסר יכולת לעמוד בתשלומים בהווה ובעתיד, או מצב של חדלון פירעון בנקאית כוללת, מתוך מצוקת כספים קשה. התהליך מחייב בחינה עמוקה של כלל חשבונות הבנק של מגישי הבקשה, ההכנסות השונות וההתנהלות הכלכלית מתוך רצון להבין מהם הנכסים הקיימים לישות המשפטית. כך, ניתן למצוא פתרונות להחזרת החובות, על ידי מכירה של נכסי נדל"ן, נכסים פיננסיים שונים או פירוק חברות וארגונים. רק אם אין כל דרך אחרת להגיע להסדר תשלום, יכול בית המשפט לחייב את הצדדים להגיע להסדר חוב ובו יוגדרו תשלומים חודשיים קבועים לנושים. ככל והחייב עומד בכל התשלומים, מבצע העברות כספים בזמן ומפרק את החברה או המשפחה מנכסיה השונים, על מנת לבצע את החזרי החוב, כך בית המשפט יקבע כי הוא יכול להגיע למצב שבו מסתיים הליך פשיטת הרגל ואפשר להגדירו כמוצלח. המטרה היא ליצור אפיק שיקום כלכלי לחייב, ולאפשר לו לחזור לחברה כאשר הוא יודע איך לנהל את הנושאים הפיננסיים בחייו, בצורה טובה יותר.

הליך פשיטת רגל

במידה ואתם צופים בעיה בתזרים המזומנים שלכם בעתיד הנראה לעין ואתם חוששים ממצב של פשיטת רגל, המשימה הכי חשובה שאתם רוצים לטפל בה היא ההכנה לקראת הפנייה אל בית המשפט. ועל כן, מומלץ ליצור קשר עם צוות משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', כדי להבין מהן הזכויות והחובות שלכם.

 

פשיטות רגל

ניהול נכון של משאבים כלכליים, היא לא משימה פשוטה או קלה לאף אדם. על אחת כמה וכמה, ניהול של משאבים כלכליים של בית עסק או חברה גדולה, העובדת אל מול כמה וכמה ספקים ונותני שירות, כמו גם לקוחות ממגזרים שונים. כך שכמעט בלי לשים לב, אתם עלולים להגיע למצב המסוכן של פשיטות רגל וחדלות פירעון בחשבונות הבנקים העסקיים, אותם אתם מנהלים. אירוע כזה, מחייב ניהול סיכונים נכון ברמה האישית, הכלכלית ובעיקר המשפטית, כך שאין ברירה אלא לפנות לסיוע מקצועי של עורך דין מומחה בתחום. על כן, משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות' מציע את שירותיו ללקוחות עסקיים, כדי למצוא את הדרך הנכונה ביותר לכל לקוח להתמודד עם התיק בבית המשפט ומחוץ לו.

תהליכי פשיטות רגל מרובים, הם מתכון להסתבכות מסוכנת

ככל שאתם נלחמים על התזרים הכלכלי של העסק שלכם ביותר חזיתות, כך מדובר על תהליכי פשיטות רגל רבים יותר. כמובן שאם כמה תהליכי נפתחו על שכם או על שמו של בית העסק שלכם, ניתן להגיש בקשה לבית המשפט ולבצע הערכה מחודשת של אופן ניהול התהליך לאור הנסיבות הייחודיות לכם. למשל, אם אין לכם יכולת לבצע תשלום גם לעובדים בבית העסק וגם לספקים, במקרים רבים יעדיף בית המשפט את טובתם של אנשי הצוות בחברה שלכם, שהם בעלי משפחות ובתים, וידרוש מכם להחזיר לכם את כל הכסף. בעוד הספקים להם אתם חייבים, יסתפקו בהסדרי חוב חלקיים יחסית. אתם צריכים להבין שאי אפשר לעבור תהליכי פשיטות רגל מבלי לבצע החזרי חוב ברמה כזו או אחרת, ולכן, חשוב למצוא את המקורות הכלכליים שיתמכו בכם לאורך הדרך ויעזרו לכם להחזיר חלק מהכסף לאנשים להם אתם חייבים. ואם באמת לא קיימת אפשרות כזו, שווה להציג את המצב שלכם כמות שהוא, בעזרת עורך הדין שלכם, לבית המשפט והוא יבצע את ההחלטה לאור המצב שלכם.

בקשה לפשיטת רגל

במידה שאתם עובדים בצורה שיטתית ומאורגנת על פי כל דרישות החוק, גם אם אתם לא מצליחים לעמוד בהחזר תשלום מלא, בית המשפט יכול להבין את מצבכם ולהתחשב בו. ועל כן, המשימה הכי חשובה שלכם היא לפנות לעזרת הצוות של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', ואנו נעזור לכם למפות את המצב שלכם ולהבין מה הם הצרכים החשובים של ההליך המשפטי שלכם.

נקלעתם לחובות? צריכים ליווי משפטי לעסק שלכם?

מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם