contact-us הודעה מהירה

תנאים לפשיטת רגל

במשך שנים ארוכות, התפיסה הציבורית הוקיעה אנשים אשר לא הצליחו ליצור איזון בחשבונות הבנקים שלהם והתמודדו עם קשיים...

להמשך קריאה

ביטול עיכוב יציאה מהארץ לפושט רגל

פניתם לבית המשפט וקיבלתם צו לפתיחת הליכי חדלות פירעון? מרגע זה, אתם מוגנים מעיקול המשכורת וחשבון הבנק שלכם ע"י...

להמשך קריאה

צו כינוס

אחד מהאירועים הכי קריטיים בתהליך פשיטת רגל הוא הרגע שבו אתם מוכרים לפנות אל נופשים ולמצוא ביחד את...

להמשך קריאה

חוק חדלות פירעון

הניהול של בית או בית עסק ברמה הכלכלית והפיננסית, הוא תהליך לא פשוט של ניסוי וטעיה, אותו אתם...

להמשך קריאה

המטרה של חדלות פירעון, היא לאפשר לכם עתיד טוב יותר

באופן עקרוני מבחינתם של ישראלים רבים המונח חדלות פירעון הוא מונח עם קונוטציה מאוד שלילית, ובצדק. המשמעות של חדלות פירעון, הוא חוסר היכולת הטוטאלי לבצע פעולות בחשבון הבנק, כמו למשל משיכה של כספים או תשלום בעזרת שיקיים, בשל חוסר יכולת לעמוד בתשלומים ולכסות את החובות. אבל, התמונה היא לא כל כך עגומה. אפשר להסתכל על תהליך פשיטת הרגל בתור נקודת היציאה שלכם לחיים חדשים בתנאים כלכליים הרבה יותר טובים. במידה ואתם לוקחים אחריות על המצב הכלכלי שלכם, ואתם עושים את הכל על מנת להחזיר את החובות לנושים ולאפס את החשבונות בבנקים, יש לכם הזדמנות יקרה מפז לזכות באמון של בית המשפט ולקבל הזדמנות אחת אחרונה לנהל את התא המשפחתי שלכם על בסיס הניסיון שצברתם בניהול חיים פיננסי נכונים יותר, במהלך שנות פשיטת הרגל.

עורך דין חדלות פירעון

אחרי שקיבלתם בכל האתגרים קיבלתם את הכלים הנכונים ליציאה אל שיקום כלכלי ועשיתם את הצעדים הראשונים בדרך לחיים טובים יותר, אתם יכולים לטפל במשפחה שלכם, לנסות לשפר את מצבכם הכלכלי – וליצור עתיד הרבה יותר טוב. זוהי בדיוק המטרה של תהליך פשיטת רגל וההכרזה על חדלות פירעון, על פי הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין אמירם אלקובי ושות'. אנחנו רוצים לקחת אתכם למקום הכי טוב שאתם יכולים להיות בו מבחינה כלכלית, כדי לשפר את איכות החיים של משפחתכם. כך שתהליך העבודה כל כולו מבוסס על ניסיון מקצועי רב שנים ויכולות בתחום המשפט הפיננסי.

חדלות פירעון ושיקום כלכלי

העמידה בכל התשלומים, הן למערכות הבנקאיות והן לגורמים פרטיים וארגוניים, היא דרישת יסוד ברורה מאוד, אותה כל אדם בוגר חייב למלא. ובדיוק מסיבה זו, אפילו אם מדובר על חשבונות בנק אשר בעבר החזיקו סכומי כספים לא מבוטלים, והיום לא מצליחים לשמור את הראש מעל המים, יש סכנה לקיומן של סנקציות שונות מכיוון הבנק. לא אחת אנו נתקלים בלקוחות אשר נמצאים בעיצומו של תהליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי, ולא מצליחים לנהל את ההליך על הצד הטוב ביותר, בשל חוסר היכרות עם דרישות החוק. ועל כן חשוב להבין כי אין תחליף לסיוע אותו ניתן לקבל ממשרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות'.

חדלות פירעון ושיקום כלכלי – לבעלי עסקים שנסגרו

במשך שנים ארוכות מאוד, ניהלתם בית עסק משפחתי מצליח והעמדתם מורשת לתפארת. אבל, ביום אחד, מתוך מגוון רחב של סיבות כלכליות, מצאתם את עצמכם במצב של חדלות פירעון ושיקום כלכלי, כאשר אין לכם יותר אפשרות לנהל את העסק שלכם והוא נסגר לאלתר. את כל החובות שנצברו לאורך השנים, אתם עדיין צריכים לשלם, על מנת לסיים את הפרק העסקי הנוכחי בחיים שלכם ולעבור לשלב הבא. כך שאין ברירה מלפנות אל הליך פשיטת רגל ולנסות להגיע להסכמות אודות צורת התשלום לנושים השונים, בעזרת כלים משפטיים מקצועיים במיוחד. בין שמדובר על העובדים בצוות שלכם, ובין שמדובר על ספקים ונותני שירות לבית העסק – כל אלו הם גורמים אותם אתם לא רוצים להשאיר תלויים באוויר ואתם חייבים לסיים את העניינים איתם בצורה חיובית. במיוחד אם העסק נסגר בצורה פתאומית וקשה מאוד למצוא את הפתרון הראוי ביותר לאתגרים הכלכליים שהמשפחה שלכם סובלת מהם, הליווי של עורכי דין ושל המערכת המשפטית הוא הכלי הנחוץ לכם על מנת לצאת להבראה כלכלית ולהחזיר לעצמכם את היכולת לנהל את משק הבית בצורה בוגרת ואחראית.

הליך חדלות פירעון

אם יש לכם אפשרות להתחיל מחדש את החיים, במיוחד לאחר נפילה כל כך קשה, אין שום סיבה שלא תיקחו אותה בשתי ידיים ותנצלו אותה עד תום. וכאשר עומדת לכם הזכות לקבל את הליווי המשפטי המקצועי של אנשי הצוות של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', אתם יכולים לקחת נשימה עמוקה ולהיות בטוחים שיש מי שיסייע לכם לעבור את המשבר ולחזור לחיים נורמליים.

נקלעתם לחובות? צריכים ליווי משפטי לעסק שלכם?

מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם