contact-us הודעה מהירה

תיק פשיטת רגל

חודשים ארוכים שבהם בית העסק שלכם לא מצליח. לא מצליח להעניק ללקוחות את השירות הכי טוב. לא מצליח לתקשר עם ספקים בצורה סדירה. ובעיקר לא מצליח לנהל את שגרת היום יום, בצורה יעילה. הסיבה העיקרית היא קשיים תזרימיים משמעותיים, אשר לא מאפשרים לכם לנהל את אורח החיים של העסק בצורה טובה. לאורך זמן, אי אפשר להחזיק מעמד ולנהל את העסק שלכם בצורה ריאלית כך, ובמקרים רבים הפתרון הכואב והנכון ביותר הוא לפתוח תיק פשיטת רגל ולהתמודד עם החובות שלכם בבית המשפט. רגע לפני שאתם מתחילים את ההליך ללא ליווי, מומלץ לפנות לעזרת הצוות המשפטי של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', כדי לקבל ייעוץ פרטני ולמצוא את הדרכים המתאימות לכם לנהל את התהליך.

 

פתיחת תיק פשיטת רגל – לבעלי עסקים ולאנשים פרטיים

אמנם במשך שנים, החלק הארי של האנשים אשר בחרו לפתוח תיק פשיטת רגל בישראל, היו בעלי עסקים מסוגים שונים, שחוו קשיים כלכליים בבית העסק ונדרשו לצאת להליך הבראה בחסות החוק. אבל, השנים האחרונות במדינת ישראל הוכיחו כי לא ניתן להתעלם ממצבם הקשה של משפחות רבות, בכל מה שנוגע לניהול אורח חיים כלכלי, תחת תנאי יוקר המחייה והדיור של ישראל. ועל כן, החוק החדש מאפשר גמישות יתרה בכל מה שנוגע לפתיחת תיק פשיטת רגל, גם למשפחות ולאנשים יחידים שלא יכולים לעמוד בדרישות התשלום של הבנקים, חברות מסחריות וגופים ממשלתיים שונים. רגע לפני ההוצאה לפועל, יש מקום לברר מהי ההתנהלות הכלכלית המניעה את החייב ולראות האם מדובר על צורך בתהליך הבראה מקצועי או ניהול של הסדר חוב קר ומנוכר, בחסות בית המשפט. כך או כך, חיוני לבצע את הבירור, כדי להעניק לכל אדם או ארגון את האפשרות לבצע פעולות איתן ניתן לשפר את המצב הכלכלי ניכרות.

פתיחת תיקים פשיטת רגל בצורה מחושבת

ליווי תיקים פשיטת רגל – מה חשוב לדעת על התהליך

תהליך ליווי תיקים פשיטת רגל, הוא כמו כל הליך משפטי אחר מבוסס על מידע. הדבר הראשון שעורך הדין ינסה לברר, הוא המצב הכללי של החשבון שלכם. החל מהרגלי הצריכה הבסיסיים של הבית ועד להתקשרות עם ספקים ונותני שירותים שונים, ברגע שאתם נמצאים בתוך הליך פשיטת רגל, חשוב לבחון את כל הדרכים בהם ניתן לצמצם את ההוצאות, כדי ליצור הסדר תשלומים כמה שיותר גבוה. אם אין לכם אפשרות לבצע הסדר תשלומים גבוה, ייתכן מאוד שאתם תידרשו להיות זמן רב יותר בתוך הליך פשיטת הרגל, מה שיהפוך את השנים הקרובות לאתגר משמעותי מכל הבחינות. ולכן, שווה לכם להשקיע זמן ומאמץ בניסיון למצוא מקורות הכנסה נוספים, ולאפשר לעצמכם להחזיר את כל הכספים אותם אתם חייבים שיא בדיוק על פי מפרט התשלומים אותו הצגתם לפני בית המשפט. מתוך הניסיון של עורך דין שלכם, הוא יצליח ליצור את ההסדר הנכון ביותר והיכולות שלכם אשר יסייע לכם לסיים את התהליך ויפה שעה אחת קודם.

 

משרד עורכי דין עמירם אלקובי ושות' – מתמחה בבדיקת תיקי פשר

אין זה משנה מהי הסיבה שהביאה אתכם למצב כלכלי כה מורכב, דעו כי מדינת ישראל תמיד תעדיף להעניק לאזרחים שלה אפשרות לתקן את המעוות ולנהל את החיים הכלכליים שלהם בצורה עצמאית. אתם רק צריכים לפנות לצוות משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', ואנו נבין מה עומד מאחורי הבקשות שלכם ואיך אפשר לסייע לכם. כך, בצורה איטית ובעבודה שיטתית, תמצאו את הפתרונות הנכונים לכם ותצליחו לנהל מחדש את החיים שלכם, תוך מינימום השפעה על המצב הכלכלי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צו תשלומים בפשיטת רגל

אם יש רגע אחד קריטי, הן מבחינתם של האנשים אשר נמצאים בעיצומו של תהליך פשיטת רגל והן מבחינת...

להמשך קריאה

תנאים לפשיטת רגל

במשך שנים ארוכות, התפיסה הציבורית הוקיעה אנשים אשר לא הצליחו ליצור איזון בחשבונות הבנקים שלהם והתמודדו עם קשיים...

להמשך קריאה

ביטול עיכוב יציאה מהארץ לפושט רגל

פניתם לבית המשפט וקיבלתם צו לפתיחת הליכי חדלות פירעון? מרגע זה, אתם מוגנים מעיקול המשכורת וחשבון הבנק שלכם ע"י...

להמשך קריאה

צו כינוס

אחד מהאירועים הכי קריטיים בתהליך פשיטת רגל הוא הרגע שבו אתם מוכרים לפנות אל נופשים ולמצוא ביחד את...

להמשך קריאה

תיקים פשיטת רגל

ישראלים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם טלפונים מהבנקים, טלפונים מחברות הביטוח, חברות האשראי ואפילו מנותני שירותים כאלה ואחרים, כאשר הם אינם מצליחים לעמוד בתזרים המזומנים והתשלומים הדרוש על מנת לחיות חיים נורמטיביים. זוהי סיטואציה כל כך שכיחה, עד כדי כך שרבים מאוד מהישראלים פשוט מגיעים למצב של פשיטת רגל. ניהול תיקים פשיטת רגל היא משימה מורכבת למדי, אשר מחייבת היכרות עם כל רזי החוק וניסיון רב שנים בתוך מערכות המשפט הישראליות. ועל כן, אם יש משימה אחת חשובה אותה אתם רוצים לבצע או לפני תחילת תהליך פשיטת הרגל, כמובן מדובר על פנייה לעזרתו של עורך דין מנוסה בתחום הכלכלי. הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', נכון תמיד לסייע לישראלים הנמצאים במצבים משפטיים מורכבים להתמודד עם האתגר ולהחזיר את חשבון הבנק שלהם לקדמותו, כדי לחיות חיים נורמליים בעתיד.

 

תיקים פשר

אם כבר אתם נמצאים במצב שבו אין לכם שום ברירה אחרת אלא לפנות להליך פשיטת רגל, כדאי לעצור הכל ולבחון מהי הדרך הכי טובה להשיג את המטרות שלכם. וזוהי בדיוק המשימה של אנשי הצוות המקצועיים של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', אשר פועלים לטובת הלקוחות שלהם בתיקי הוצאה לפועל שונים, מתוך ניסיון רב שנים בתחום.

פשיטות רגל תיקים

את החיים הכלכליים והפיננסיים שלכם, ניהלתם ביד רמה במשך שנים ארוכות, ודי בהצלחה. אבל, אירוע אחד שבו לא הצלחתם להתמודד כשורה עם הדרישה להחזרת כספים, עלול לדרדר את מצבכם הכלכלי ולגרום לכם להתמודד עם ההשלכות שלו במלוא המשמעות שלהן, עד לפתחו של בית המשפט. התהליך הוא מהיר, והתוצרים קשים, ככל ואתם נמצאים שם לבד בתהליך פשיטות רגל תיקים והוצאה לפועל. ועל כן, המהלך ההגיוני ביותר אותו חשוב לבצע, הוא פנייה לעזרתם של עורכי דין מומחים בתחום שיכולים לעזור לכם לנהל את התהליך בצורה מקצועית וללא חת. צוות משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', יהיה שם בשבילכם ויאפשר לכם למצוא את האיזון בין הצרכים לבין הדרישות, בהליך כל כך מורכב ומאתגר.

מה חשוב לדעת על פשיטות רגל תיקים והוצאה לפועל?

על מנת לנהל את היכולות ואת כל הכלים העומדים לרשותכם במהלך העבודה על פשיטת רגל תיקים והוצאה לפועל, אתם צריכים לצבור ידע. ולכן, אספנו לכם שלושה פרטי מידע שיכולים לעזור לכם להבין מה המשמעות של הליך זה:

  1. יש דרישות סף ברורות, אותן מגדיר החוק, על מנת לפתוח תיק פשיטת רגל בבית המשפט. כך שאתם לא יכולים לבקש הסדר חובות, על בסיס חובות זעומים של כמה אלפי שקלים. אין לכך עילה ואין היגיון, אם המטרה היא תהליך הבראה מקצועי.
  2. אתם נמצאים לאורך כל הדרך תחת עינו הבוחנת של בית המשפט. ועל כן, ההוצאות וההכנסות שלכם, גם אם במישור הפרטי, כולן נכללות בתחשיבים ואתם צריכים להיות מאוד שקופים אל מול בית המשפט, כדי לצמצם את ההשפעה של ההליך.
  3. יש אפשרות להשפיע על הסדר החוב. במידה ואתם מגיעים אל שולחן המשא ומתן עם הנושים, כשיש לכם תמונה ברורה של המצב הכלכלי שלכם, יהיה קל יותר לשכנע את הנושים להסכים להסדר חוב מקל.

 

בדיקת תיקי פשר

התהליך עשוי להיות מאתגר במיוחד, אם אתם מרגישים שאין לכם את מי לשאול ואין לכם למי לפנות. ובדיוק מסיבה זו, הנכס הכי חשוב בהליך פשיטת רגל, הוא עורך הדין המלווה אתכם ואתם רוצים להרגיש בנוח לפנות אליו בכל שאלה. אנחנו, צוות משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', מבינים את הבלבול ונכונים תמיד להיות שם על מנת לענות על השאלות המטרידות, במהלך החודשים המורכבים בבתי המשפט השונים.

נקלעתם לחובות? צריכים ליווי משפטי לעסק שלכם?

מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם