contact-us הודעה מהירה

צו כינוס

אחד מהאירועים הכי קריטיים בתהליך פשיטת רגל הוא הרגע שבו אתם מוכרים לפנות אל נופשים ולמצוא ביחד את הפתרון הנכון ביותר להחזרת המצב לקדמותו מבחינה כלכלית. זהו משא ומתן מורכב אשר מתקיים בין הצדדים, בעזרת עורכי הדין, או בליווי של בית-המשפט. בכדי לייעל את תהליך המשא ומתן, ניתן לבקש צו כינוס נכסים אשר יציג את התמונה המלאה מבחינה כלכלית של החייב ויעזור לאתר את כל הנושים באשר הם לקראת הגעה להסדר תשלומים. כדי להבטיח שאתם שומרים על הזכויות שלכם, במהלך תהליך כל כך רגיש, חשוב לקבל את הייעוץ המקצועי של צוות המשרד עמירם אלקובי ושות', כבר בשלבים הראשונים של האירוע ולאורך כל הדרך. בצורה כזאת תהיה לכם אפשרות לבחור נכון, בהתאם לצרכים וליכולות שלכם.

 

צו כינוס נכסים

את הניהול של כמות גדולה של נכסים, נכסי נדל"ן או נכסים פיננסיים, מבצעים על פי רוב אנשים שיש לכם רכוש רב והם יכולים לעיתים רבות להרשות לעצמם להפקיד את הניהול בידי חבורות מקצועיות. אבל, למן הרגע שבו מתרחש אירוע המסכן את יציבות הפעילות העסקית שלכם, אתם עשויים למצוא את עצמכם במצב שבו קשה מאוד לשלוט על כלל הנכסים שלכם ואתם צריכים אפילו לוותר על כמה נכסים על מנת להחזיר את כל החובות שלכם. באירוע שכזה, הפעולה הראשונה אותה יבצע בית המשפט תהיה להוציא צו כינוס נכסים. כך שאתם צריכים להיות מוכנים לאפשרות זו, ולהתייעץ עם עורכי הדין של משרד עמירם אלקובי ושות', על דרכי הפעולה המתאימות ביותר ליכולות שלכם בעת זו.

קבלת צו כינוס נכסים לפושט הרגל

הבקשה להוצאת צו כינוס לנכסים – החלטה משפטית מורכבת ומאתגרת

כאשר אנחנו מסתכלים על אירועים כמו תהליך פשיטת רגל של אדם פרטי, הבקשה להוציא צו כינוס נכסים היא בקשה אשר יכולה להיות קשה מבחינה רגשית, במיוחד לפושט הרגל. בסופו של יום אלו הם נכסים אשר עבדתם עליהם במשך שנים ארוכות, הם יקרים לליבכם ואתם מתקשים להיפרד מהם. אבל אם אין ברירה, ואתם חייבים להחזיר כסף לנושים, לבנקים ולחברות אשראי, צריך לצאת מאזור הנוחות – ולהסתכל על הדברים כמות שהם. צווי כינוס הם חלק בלתי נפרד מהתהליך המנהלי ואם אתם רוצים להחזיר את החיים שלכם למסלולם, במהירות האפשרית, אין לכם שום דרך אחרת אלא לפנות בעזרתם של אנשי מקצוע מיומנים ולהתחיל לטפל בבעיה לעומקה. על אחת כמה וכמה, במקרה שבו פשיטת הרגל, עשויה לפגוע בפעילות בית העסק שלכם או של אחד מקרובי המשפחה שלכם. במצב כזה אתם עלולים לסכן את מקור הפרנסה היחיד שעוד נותר לכם, זה יכול להיות מקור פרנסה רלוונטי להחזרת התשלומים לנושים. ולכן, מומלץ לתכנן את כל אחד מן השלבים בבקשה שלכם לפשיטת רגל, בקפידה ואל מול היכולות הכלכליות המשפחתיות שלכם בנקודת הזמן הספציפית הזו.

 

אתם לא צריכים להיות לבד בעת מתן צו כינוס

למן הרגע שבו הוציא בית המשפט את צו הכינוס, אתם יכולים להיתקל בכמות הולכת וגדלה של בעלי חוב מההווה ומהעבר שלכם אשר מבקשים לפדות את החום בהתאם להגדרת החוק. בעזרת הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין אלקובי ושות', תהיה לכם הזדמנות למצוא את הפתרון הנכון ביותר למצב המשפטי והכלכלי שלכם, גם אם מדובר על מצב מורכב במיוחד.

צו תשלומים בפשיטת רגל

אם יש רגע אחד קריטי, הן מבחינתם של האנשים אשר נמצאים בעיצומו של תהליך פשיטת רגל והן מבחינת...

להמשך קריאה

תנאים לפשיטת רגל

במשך שנים ארוכות, התפיסה הציבורית הוקיעה אנשים אשר לא הצליחו ליצור איזון בחשבונות הבנקים שלהם והתמודדו עם קשיים...

להמשך קריאה

ביטול עיכוב יציאה מהארץ לפושט רגל

פניתם לבית המשפט וקיבלתם צו לפתיחת הליכי חדלות פירעון? מרגע זה, אתם מוגנים מעיקול המשכורת וחשבון הבנק שלכם ע"י...

להמשך קריאה

פשיטת רגל לאדם פרטי

אם בעבר הנוהג המקובל היה לאפשר תהליך פשיטת רגל רק לחברות או ארגונים גדולים במשק, כיום התמונה השתנתה...

להמשך קריאה

בקשת צו כינוס נכסים לבעלי עסקים – החלטה הולמת לסיטואציה

כאשר אתם נמצאים במצב כלכלי לא פשוט, ויש עננה המרחפת מעל הראש שלכם בדמות ההוצאה לפועל, יש כמה וכמה דרכים בהן ניתן לנהל את האירוע, בהתאם למשאבים שעומדים לרשותכם. ככול ויש לכם משאבים מתאימים, כמו למשל נכסי נדל"ן או חסכונות ישנים אותם אתם יכולים לפדות במהירות, המצב שלכם פתיר ויהיה לכם קל מאוד להגיע להסדר חוב, מיד לאחר הוצאת צו כינוס נכסים של בית המשפט. לחילופין, כפי שקורה במקרים רבים מאוד, החייב לא יכול לעמוד בהחזר התשלומים של חובותיו, גם לאחר הוצאת צו כינוס נכסים – ואז עליו להשקיע זמן ומחשבה במציאת פתרון הולם להסדר התשלומים לנושים. חשוב להבין שלא ניתן לסיים את הליך פשיטת הרגל מבלי להחזיר את החוב, גם אם בחלקו, לנושים שלכם. ולכן אתם לא יכולים להתעלם מהבעיה ואתם חייבים לנסות למצוא את הפתרון ההולם, ויפה שעה אחת קודם.

צו כינוס נכסים עיכוב תהליכים

ההתאמה של הסדר החוב ליכולת התשלום של החייב היא אולי האלמנט הכי חשוב בתהליך פשיטת רגל. כאשר המטרה היא לא למוטט כלכלית את החייב, אלא למצוא את העמק השווה בין כל המעורבים בהליך, יש לכם אינטרס להשקיע במשא ומתן המבוסס על יכולות משפטיות מקצועיות. כך שהפנייה לעזרת הצוות המשפטי של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות' היא צעד מתבקש, אותו אתם רוצים וצריכים לקחת. אנו נסייע לכם להבין מהי החשיבות של הפעולות אותן אתם מבצעים ואיך ניתן לקחת את ההחלטות הנכונות בהתאם למצב המשפטי הנוכחי שלכם, כדי לחזור לשגרה במהירות.

צו כינוס ופשיטת רגל

על היכולות הכלכליות האמיתיות של רוב הישראלים, אנחנו כמעט אף פעם לא שומעים בחדשות. על פניו נראה כאילו כל הישראלים חיים ברמת חיים גבוהה מאוד ומצליחים ליהנות מהחיים בעולם המודרני בקלות. אבל, אם מסתכלים על הנתונים כמות שהם, התמונה הרבה פחות אופטימית והרבה יותר מורכבת. רבים מהישראלים התמודדו בשנים האחרונות עם הליכי צו כינוס ופשיטת רגל, הן בתור בעלי עסקים והן בתור אנשים פרטיים, על מנת למצוא את הדרך להבריא כלכלית ולהחזיר את חשבונות הבנקים שלהם לאיזון מתבקש. משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות' מלווה ישראלים בתהליכי צו כינוס ופשיטת רגל, ונותן כתף גם ברגעים הכי קשים ומורכבים שיש.

הבקשה לקבל צו כינוס ופשיטת רגל – היא ההחלטה הבוגרת והאמיצה ביותר שתיקחו

איך שלא תסתכלו על הדברים, אם אין לכם שום דרך לצאת ממצב של חדלות פירעון ואתם לא יכולים לעמוד בהתחייבויות כלכליות, אתם צריכים למצוא פתרון הולם אחר. אלא אם אתם מצליחים לגייס את הכספים בדרך לא דרך, הפתרון הוא בקשת צו כינוס ופשיטת רגל מבית המשפט או מלשכת ההוצאה לפועל הקרובה למקום מגוריכם. זוהי לא הדרך הכי קלה שיש, שכן הלא נודע יכול להיות קשה שבעתיים. אבל, אם אתם רוצים באמת לקחת אחריות על החיים שלכם וחשוב לכם להסתכל על העתיד ולראות חשבונות בנק מאוזנים יותר, עליכם להבין מהי המשמעות של הליך פשיטת הרגל. בית המשפט לא רוצה לרושש את פושט הרגל, אלא למצוא את נקודת האיזון המושלמת בין החזר החוב לנושים, לבין תהליך הבראה כלכלי שיחזיר את השליטה לידיים שלכם. כך שאתם חייבים להבין שהמערכת מסתכלת גם על טובת פושט הרגל ועוזרת לו להתמודד עם האירוע בשלמותו.

מתן צו כינוס

ככלל, ההחלטה לצאת לפשיטת רגל, מאפשרת לכם לקחת פסק זמן ולבצע ניקוי אורוות משמעותי, בכל ההתנהלות הכלכלית שלכם. כך שזוהי הזדמנות אותה אתם יכולים לקחת בשתי ידיים, ולשנות מן הקצה אל הקצה את החיים שלכם, מעכשיו ולעוד שנים קדימה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא את עורך הדין שילווה אתכם בתהליך וישמור על כל הזכויות שלכם. צוות משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות' ישמח לסייע לכם להבין את כל המשמעויות של הליך פשיטת רגל, כך שאתם תתמודדו איתו בגאון ומתוך אחריות אישית.

נקלעתם לחובות? צריכים ליווי משפטי לעסק שלכם?

מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם