contact-us הודעה מהירה

צו הפטר

הליך פשיטת רגל, מבחינתם של בעלי עסקים ואנשים פרטיים רבים הוא אחד מהתהליכים הכי מורכבים, הן ברמה המשפטית והן ברמה האישית, אותו אפשר לעבור במהלך החיים. זוהי בעצם הנקודה בה אתם לוקחים אחריות על ניהול כושל של חשבון הבנק הפרטי או העסקי, מביעים חרטה ומתקנים את הדרכים על ידי הסדר תשלומים ברור ומחייב, עליו מפקח בית המשפט לאורך כל שלבי התהליך השונים. אבל, אם יש רגע אחד בו אתם יכולים לחוש גאווה וקצת נחת, הוא היום בו אתם מקבלים צו הפטר ומתחילים מחדש את חייכם. ובעזרת היכולות המקצועיות של אנשי משרד עמירם אלקובי ושות', תהיה לכם אפשרות להגיע ליום הזה בצורה ברורה ומאורגנת, ובמהירות האפשרית.

 

הכוח לסיים את תהליך פשיטת הרגל, מבוסס על צו הפטר

אי אפשר לסיים את הליך פשיטת הרגל, ללא קבלת צו הפטר מבית המשפט. מבחינה משפטית צו הפטר הוא הכלי הנתון בידיו של השופט, כדי להכריז על תהליך ההבראה הכלכלי אותו עבר האדם או הארגון אשר במרכזו של הליך פשיטת הרגל. מתוקף כך, לא ניתן לקבל צו הפטר ללא בחינה מעמיקה של הסדר התשלומים לנושים בהליך פשיטת הרגל וללא הסתכלות על מצב חשבונות הבנק של פושט הרגל, לקראת הגשת הבקשה. ככל ואתם רוצים להראות לבית המשפט שינוי מהותי באורחות החיים שלכם, הן מבינה אישית והן מבחינה כלכלית, חיוני ליצור שגרת תשלומים קבועה, לעמוד במועדי התשלום ולהעביר את כלל הסכומים אותם אתם מתבקשים להעביר, ויפה שעה אחת קודם, לנושים שלכם. רק כך, תרכשו מחדש את אמונו של בית המשפט ותוכלו לגרום לכך שכלל התהליך יסתיים בקבלת צו הפטר, בתוך פרק הזמן המינימלי הדרוש לכם למשימה.

צו הפטר - חזרה לחיים רגילים

הפטר בפשיטת רגל

חובות וקשיים כלכליים הם אתגרים המלווים את שגרת החיים של מרבית משקי הבית של ישראל, בעשורים האחרונים. סיבות רבות לבעיה זו, אך בסופו של יום מה שבאמת חשוב הוא האופן בו משפחות מצליחות להתמודד עם הקשיים, על מנת להחזיר את החיים למסלולם ולהתמודד עם הבעיה בצורה הכי טובה שיש. ואחת הדרכים הכי טובות לעשות זאת היא על ידי הגשת בקשת הפטר בפשיטת רגל. כחלק מהליך פשיטת הרגל, בעזרת ליווי מקצועי של אנשי משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', ניתן לבקש מבית המשפט לפטור אתכם מתשלומי חובות מלאים ולסיים את ההליך לאחר תום התשלומים שנקבעו במעמד הסדר החובות כולו.

 

רואים את הסוף ומתכננים את החיים שלאחר מכן בעזרת הפטר חובות

קבלת צו הפטר מבוסס על ניהול נכון של כלל ההליך המשפטי אותו אתם מבקשים לעבור, למן היום הראשון. ועל כן, החשיבות של ייצוג הולם בבית המשפט משמעותית כפליים, במידה ואתם רוצים להוכיח תהליך שיקומי כבר בשלבים הראשונים של הגשת הבקשה. מיד עם ההחלטה לצאת להליך פשיטת רגל, הבחירה לשכור את שירותיהם של אנשי משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', היא זו שתעשה את כל ההבדל ותאפשר לכם להשיג את המטרות הרצויות לכם, בקלות יתרה. כמובן שזה לא אומר שאתם יכולים לנוח על זרי הדפנה, ולכן תהליך השיקום הוא בלתי נמנע.

 

 

 

 

צו תשלומים בפשיטת רגל

אם יש רגע אחד קריטי, הן מבחינתם של האנשים אשר נמצאים בעיצומו של תהליך פשיטת רגל והן מבחינת...

להמשך קריאה

תנאים לפשיטת רגל

במשך שנים ארוכות, התפיסה הציבורית הוקיעה אנשים אשר לא הצליחו ליצור איזון בחשבונות הבנקים שלהם והתמודדו עם קשיים...

להמשך קריאה

ביטול עיכוב יציאה מהארץ לפושט רגל

פניתם לבית המשפט וקיבלתם צו לפתיחת הליכי חדלות פירעון? מרגע זה, אתם מוגנים מעיקול המשכורת וחשבון הבנק שלכם ע"י...

להמשך קריאה

צו כינוס

אחד מהאירועים הכי קריטיים בתהליך פשיטת רגל הוא הרגע שבו אתם מוכרים לפנות אל נופשים ולמצוא ביחד את...

להמשך קריאה

מה הוא הפטר בפשיטת רגל? הסבר קצר לאזרח הפשוט

שלב הפטר בפשיטת רגל, הוא הרגע בו בית המשפט מחליט כי ניתן לסיים את ההליך ולהעניק צו הפטר להמשך העברות התשלומים מהחייב אל הנושים, לאור תהליך שיקום כלכלי ועמידה בכלל התשלומים על פי הסדר החובות הראשוני. על פי רוב, מצב של הפטר בפשיטת רגל יכול להתקיים רק לאחר כמה וכמה שנים, בהן החייב העביר בצורה סדירה את כלל התשלומים לנושים, ללא עיכובים או דחיות, ללא חוסרים או תירוצים. רק לאחר שבית המשפט מזהה כי החייב עובר תהליך אמיתי, ומצליח לנהל על הצד הטוב ביותר את החובות שלו, אפשר להתייחס בצורה רצינית ואחראית לבקשתו לקבלת צו הפטר ולסיום הליך פשיטת הרגל. כמובן, שבמקרים רבים, במיוחד בתיקים של אנשים פרטיים, הפטר בפשיטת רגל מתקבל עוד לפני שיש הזדמנות להחזיר את כלל החובות לנושים, שכן בית המשפט לא רוצה להחזיר לחברה אדם ללא כל משאבים כלכליים לנהל את חייו. ועל כן, ככל שמדובר על הסדר חוב מפורט יותר, וריאלי יותר, כך הנושים יזכו לקבל כמה שיותר כספים עוד לפני הגשת בקשת ההפטר של החייב. מסיבה זו חיוני לנהל תהליך משא ומתן בכל שלבי פשיטת הרגל, על מנת שלא לגרור בקשות נגד של הנושים, להוצאת צו ההפטר.

הפטר לאלתר

ניהול תהליך פשיטת רגל הוא ניהול מורכב, המחייב היכרות עם כל רזי החוק והמשפט הישראלים ויכולות משא ומתן מתקדמות במיוחד. ועל כן, אם יש דרישה אחת שחשוב למלא, בוודאי מדובר על הפנייה לעזרתו של עו"ד מיומן בתחום. אנחנו, אנשי משרדי עמירם אלקובי ושות', נשמח לסייע לכם להתמודד עם האתגר ולהצליח בו.

פשיטת רגל הפטר וניהול נכסים – מה חשוב לדעת על התהליך כמכלול?

על מנת להבין בצורה מושלמת ושלמה הליך פשיטת רגל הפטר וניהול נכסים, עליכם להבין מה היא המשמעות המקצועית של פשיטת הרגל. בעיקרון, פשיטת רגל הוא הליך משפטי שמטרתו העיקרית היא הבראה כלכלית של חייב, תוך יצירת שגרת תשלומים קבועה לנושי החוב השונים. ועל כן, ניהול הנכסים הוא אלמנט מפתח בתהליך פשיטת הרגל, כדי להבין מה הם המקורות הפיננסיים העומדים לרשותו של החייב, בתהליך תשלום חובותיו. ככול ויש לכם יותר נכסים פיננסים, נכסי נדל"ן, מקורות נזילים של כספים ואפילו שכר מעבודתכם, יהיה קל יותר לבצע את גביית החובות והסדר החוב יהיה קצר יותר. לחילופין, אם אין לכם מהיכן להביא את הכסף, תידרשו לבצע החזר תשלומים לטווח ארוך יותר, מה שיאריך גם את תקופת פשיטת הרגל. ברגע שבו אתם תצליחו לרכוש את אמונו של בית המשפט ולהחזיר את מרבית הכספים, ניתן יהיה לבחון אפשרות להוצאת צו הפטר ולסיים את הליך פשיטת הרגל, על מנת לאפשר הבראה מלאה וחזרה לשגרת חיים נורמטיבית.

פשיטת רגל הפטר

לא כל אדם או חברה, יכולים ומצליחים לנהל את חייהם מבחינה כלכלית בהצלחה גמורה. לעיתים רבות מאוד, העשייה המקצועית והאישית שלכם, מבוססת על ניהול פיננסי שכולל הלוואות וחובות לגורמים שונים במשק, ואתם פשוט צריכים ללמוד לחיות עם העובדה הזו, על כלל מגבלותיה. הבעיה אמיתית מתחילה, כאשר אין אדם מסוגל לעמוד בהתחייבויות הפיננסיות שלו לגופים השונים, במשך תקופה ארוכה. במהירות, הלקסיקון האישי שלכם יכלול מילים כמו פשיטת רגל הפטר וצווי בית משפט לעיכוב ביצוע הליכים אל מול ההוצאה לפועל, ואתם תצטרכו למצוא את הדרכים להתמודד עם הדרישות של בית המשפט בצורה מקצועית. לשם כך, חיוני לפנות לעזרתם המקצועית של אנשי משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', בשלבים המוקדמים של הליך פשיטת הרגל, כדי לבנות את תכנית העבודה שתלווה אתכם בחודשים הקרובים.

הפטר מחובות

המטרה של הליך פשיטת רגל היא ליצור הבראה הדרגתית. החוק אינו מאפשר לכם חזרה מיידית לשגרת ניהול החשבונות שלכם, שכן יש צורך לעבור תהליך עיבוד של המצב אליו הגעתם. אבל על בסיס הסיוע של צוות משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', תוכלו להבטיח שההבראה תהיה נכונה וראויה למצבכם הכלכלי והאישי ותביא אתכם למצב של איזון כלכלי נחוץ במיוחד.

נקלעתם לחובות? צריכים ליווי משפטי לעסק שלכם?

מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם