contact-us הודעה מהירה

עיכוב הליכים

גם אם אתם מנהלים את החיים המקצועיים שלכם על הצד הטוב ביותר, במשך שנים ארוכות מאוד, למן הרגע בו מתגלה בעיה כלכלית ולו הקטנה ביותר, המצב כולו עלול להתדרדר במהירות עצומה ואתם צפויים להתמודד עם השלכות קשות במיוחד. ועל כן, כאשר מהלך העניינים הוא כל כך מהיר ולא צפוי, חובה עליכם לקחת את האחריות ולמצוא את האדם שיעזור לכם לבקש מבית המשפט עיכוב הליכים עד לבירור משפטי מקיף של כלל הנסיבות אשר הובילו אתכם להגיע לנקודה זו. על פי רוב, הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות' מצליח לסייע ללקוחותיו בקבלת עיכוב הליכים, וכך ניתן להבין מה היא מהות הטענה בצורה ברורה הרבה ביותר – ולנצל את היכולות האישיות של עורכי הדין, כדי לשפר את מצבכם.

עיכוב הליכי הוצאה לפועל בעזרת עורך דין מנוסה

עיכוב הליכים בהוצאה לפועל

אחזקה של בית עסק היא משימה לא קלה בכלל, במיוחד אם אין לכם יכולת לשמור על תזרים מזומנים קבוע, לניהול הצרכים המקצועיים והאישיים שלכם. כך שאנחנו רואים יותר ויותר בעלי עסקים בשנים האחרונות, אשר מתמודדים עם תהליכי הוצאה לפועל, גביית חובות ואפילו תהליכי פשיטת רגל מורכבים, רק בגלל חוסר היכולת לשמור את הראש מעל המים. בכדי לנהל את התיקים שלכם על הצד הטוב ביותר, לעיתים שווה לכם לעצור ולנסות לבקש עיכוב הליכים בהוצאה לפועל, כחלק מההליך המשפטי המורכב שלכם, וכך ללמוד לעומק את הזכויות שלכם. בעזרת צוות משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', אתם יכולים להבטיח שתהיה לכם הזדמנות לשמור על זכויותיכם, גם בתוך הליכים לא פשוטים מבחינה אישית ומקצועית.

 

עם יש סיבה מוצדקת – ניתן להגיש בקשת עיכוב הליכים לבית המשפט

בין אם אתם מתמודדים עם חובות לגופים שונים, או בין אם אתם בעיצומו של הליך פשיטת רגל מורכב וקשה, ישנן כמה זכויות בסיסיות אותן מגיע לכם לשמר, במידה ואתם מרגישים שנעשה לכם עוול משפטי. אחת הזכויות הכי חשובות בתיקים כלכליים היא הזכות לבקש עיכוב הליכים, שמונע מהגורמים השונים לפעול כנגדכם בצורה שאינה הולמת את החלטות בית המשפט. הדרך הכי טובה להגיש בקשה לעיכוב הליכים היא בעצם להסביר לבית המשפט מה היא הסיבה שבגללה חיוני לברר את הצורך בהליך. למשל, אם אתם חייבים בכספים רבים ויש צו הוצאה לפועל עומד ותלוי כנגדכם, אתם צריכים להסביר לשופט מה הן הסיבות שבגינן אתם דורשים את עיכוב הביצוע של ההליך. החל מגבייה שאינה עומדת בתנאים וכלה בהחלטות שלא קיבלו את אישורו המלא של בית המשפט, כל סיבה יכולה להיות מוצדקת ובלבד שיש לכם את הדרך להוכיח את חפותכם.

ערעור על החלטת רשם ההוצאה לפועל

הסתבכות במישור הפיננסי היא אף פעם לא אירוע קל לעיכול או מעודד במיוחד. על אחת כמה וכמה אם...

להמשך קריאה

איחוד תיקים בהוצאה לפועל

בשנים האחרונות, ישראלים רבים מגיעים למצבים כלכליים מורכבים מאוד, אשר דורשים התייחסות משפטית מיוחדת. בין שמדובר על ניהול...

להמשך קריאה

עורך דין הוצאה לפועל בחיפה

הגוף המאיים והמפחיד ביותר, על פי דעתם של ישראלים רבים, הוא ההוצאה לפועל. ברגע שמתחילים להתעסק עם נכסים...

להמשך קריאה

עורך דין הוצאה לפועל תל אביב

כמעט מידי יום ביומו, בכל רחבי הארץ פועלת ההוצאה לפועל בנחישות ובעקביות, על מנת לסייע לאזרחים, לגופים ציבוריים...

להמשך קריאה

בקשה לעיכוב הליכים

הזכות העומדת לרשותכם, לבצע בירור משפטי נוסף על הליכים כלכליים מורכבים, היא זכות ייסוד ואתם רוצים לנצל אותה במקרה בו אתם לא מרגישים שנעשה איתכם צדק. לפיכך, ההחלטה הכי טובה שיש לעשות היא ההחלטה לפנות לעזרתם של אנשי משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', ויחד לברר את כלל פרטי המקרה לעומקם. בצורה יסודית ומתוך היכרות עם כל התקנות והחוקים בישראל, אנו נוכל לעזור לכם למצות את הדין. כך שכלל ההליך המשפטי שלכם יהיה הליך צודק ואתם תוכלו לחזור לחיים ברווחה הכלכלית המתאימה למשפחה שלכם.

מתי ניתן לבקש עיכוב הליכים בהוצאה לפועל?

את הבקשה להוצאת צו עיכוב הליכים בהוצאה לפועל, ניתן להגיש תחת עילות רבות ומגוונות. בין הסיבות הכי נפוצות לבקשה זו, ניתן למנות סיבות כמו:

  1. חוסר התאמה בין הדרישות של הנושים לבין גובה החוב – אם חלילה עולה טעות בדרישות הנושים, רצוי לעצור את כדור השלג לפני שההוצאה לפועל מתערבת. כך שאתם לא תסבלו מטעות של אדם אחר, אותה יהיה קשה מאוד לתקן לאחר שבוצע עיכול על חשבונות הבנק או החפצים שלכם.
  2. מידע חדש אשר מכוחו לשנות את החלטת בית המשפט – גילוי של מידע חדש אודות החוב, היווצרותו, בעלי החוב או היכולות הכלכליות של החייב, יכול להיות עילה מספקת להליך של דחייה או עיכוב הליכים בהוצאה לפועל.
  3. איתור של מקורות כלכליים נוספים – ככל ויש לכם אפשרות לאתר עוד מקורות כלכליים מהם ניתן לגבות את הכספים, ולא לפגוע באורח החיים הנורמטיבי של המשפחה שלכם, זו היא פריצת דרך שיכולה לשנות את כלל הליך הגבייה בצורה דרסטית.

 

בקשה לעיכוב הליכים בהוצאה לפועל

כמובן שכמו בכל הליך משפטי אחר, גם בהליך עיכוב הליכים בהוצאה לפועל, אתם חייבים להיות מאוד ממוקדי מטרה בדרישות שלכם ולהבין מהן הסיבות שמניעות אתכם לקחת את הצעד הבא. ועל כן, הפגישות החיוניות שלכם, עם אנשי עריכת הדין של משרד עמירם אלקובי ושות', יכולות להיות כלי עבודה בתהליך, בעל משמעות רבה מאוד. ביחד נוכל לבנות את הדרך המשפטית שלכם, בהתאם להתקדמות ההליכים ולמצות את כל האפשרויות, בדרך לחזרה מלאה לשגרת חיים נורמטיבית וריאלית.

נקלעתם לחובות? צריכים ליווי משפטי לעסק שלכם?

מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם