contact-us הודעה מהירה

מחיקת חובות

כל אדם בעולם כיום יכול לחיות בצורה מכבדת ומכובדת, גם אם אין לו מספיק משאבים כלכליים או מספיק יכולות מקצועיות על מנת להרוויח סכומי כסף גדולים. הדרך הכי פשוטה להגיע למצב כזה, היא על ידי כמות הולכת וגדלה אשר חובות לגורמים שונים במשק בהם אתם יכולים להסתבך. החוב הוא דבר שקל מאוד לצבור אבל קשה מאוד להיפטר ממנו. אלא אם כן, אתם מעוניינים לפנות להליך של מחיקת חובות בעזרת בית המשפט והמערכת המקצועית. לא כל אחד יכול להצליח בתהליך זה, ולשם כך צריך כמה וכמה סיבות מאוד טובות ועורך דין מיומן ומנוסה בתחום הכלכלי. בעזרת אנשי הצוות המיומנים של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', ניתן להתחיל הליך מחיקת חובות ולהגיע להישגים הנדרשים לכם, על מנת להצליח להחזיר את החיים לשגרה.

ליווי משפטי בהליך מחיקת חובות

מחיקת חובות בהוצאה לפועל

אם יש אירוע אחד מאוד מאתגר ואפילו קשה בחייו של כל אדם, בעל עסק או אדם פרטי, הוא היום בו מתקבלת הודעה או שיחת טלפון מן הבנק בדרישה לבצע העברת תשלומים מיידית לחשבונות השונים. האתגר הכלכלי הופך נוכח ובין רגע אתם נאלצים להתמודד עם גורמים המפעילים עליכם לחצים כבדים, מתוך רצון לקבל את סכומי הכסף אותם אתם חייבים. במקרה הקצה, כאשר אין כל ברירה אחרת ואתם באמת לא יכולים לעמוד ברצף התשלומים, ייתכן וההחלטה הנכונה ביותר תהיה לפנות להליך מחיקת חובות בהוצאה לפועל, בעזרת הידע והניסיון של אנשי משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', אשר יכולים להיות לכם אנשי סוד אמינים ומהימנים.

 

עורך דין למחיקת חובות ידע לעשות זאת בתזמון הנכון

ברגע שאתם מבינים שאפשר לבצע מחיקת חובות, כמובן בעזרת הניסיון המקצועי של עורך דין שלכם, ניתן להגיש בקשה לבית המשפט ולהתחיל לזרז את העניינים בצורה משמעותית יותר. משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות' יסייע לכם לבצע מחיקת חובות ולהחזיר את החיים שלכם למצב הרגיל בו אתם מתנהלים, כדי לאפשר לכם להשתקם מבחינה כלכלית ולעזור למשפחה שלכם לחיות ברמת החיים המוכרת לכם.

 

 

מחיקת חובות לבנקים

חלק לא מבוטל ממשקי הבית של מדינת ישראל, במיוחד משקי הבית הצעירים והלא יציבים, חיים במציאות כלכלית כמעט...

להמשך קריאה

הסדר חוב

כל ההליך של פשיטת רגל מלווה באתגרים קשים ומורכבים, לכל המעורבים בדבר ובכללם גם לאדם אשר ביקש להכריז...

להמשך קריאה

ניתן לבצע מחיקת חובות בהוצאה לפועל, אם יודעים איך לבצע את ההליך כראוי

על פניו, נדמה כי כמעט כל אדם או ארגון יכולים להגיש בקשה לביצוע הליך מחיקת חובות בהוצאה לפועל. הרי אם יש לכם סיבה מספיק טובה ואתם יכולים להציג אותה כמו שצריך בפני אנשי ההוצאה לפועל, סביר להניח כי יאפשרו לכם לבצע את מחיקת החובות. אבל, הלכה למעשה הליך מחיקת החובות הוא הליך משפטי לכל דבר ועניין, עם הגדרות ברורות לביצוע ודרישות מחייבות אותן אתם רוצים וצריכים למלא. כל פרט קטן, כל בקשה רשמית ואפילו כל ניסיון ליצור קשר עם אנשי ההוצאה לפועל או עם בית המשפט בתצורה לא הולמת, עלולים להפוך את האתגר שלכם לקשה שבעתיים. בדיוק מסיבה זו, החלק הכי חשוב בתהליך המקצועי אותו אתם רוצים לעבור, הוא הקשר עם עורך דין אשר מכיר לפרטי פרטים את תהליך מחיקת חובות בהוצאה לפועל ויכול להיות לכם לאיש סוד ומקצוע. אתם כמובן יכולים להרגיש בנוח לשאול את עורך הדין את כל השאלות, להתייעץ על הפרטים הקטנים של התיק וביחד לנהל את האירוע בדיוק כמו שאתם רואים לנכון ולא על בסיס ניחושים או הנחות שווא, שיכולות לסכן את כל הבקשה שלכם בצורה משמעותית.

האם ניתן להגיד בקשה לביצוע מחיקת חובות בכל רגע נתון?

באופן עקרוני, השם מחיקת חובות הוא כינוי עממי לתהליך של פשיטת רגל. חלק נכבד מהאנשים אשר פונים אל עזרתו של עורך דין, מתקשים לשמוע את המונח פשיטת רגל, ולכן נוצר בלבול נפוץ מבחינת שמות תהליך מחיקת חובות. בפועל מדובר על שני שמות לאותו תהליך. גם בהליך פשיטת רגל וגם בעת הליך מחיקת חובות, המטרה המרכזית היא להחזיר את מצבו הכלכלי של מגיש הבקשה לקדמותו וליצור הזדמנות חדשה להתנהלות כלכלית נכונה יותר. כמובן שאי אפשר לבצע מחיקת חובות אוטומטית, ועל כן תתבקשו קודם כל להחזיר חלק מן החובות בצורה כזו או אחרת, על בסיס הסדר חוב ברור אל מול הנושים, כחלק מהתהליך. בכפוף לאישור בית המשפט, ולאחר תהליך שיקום רציני, ניתן להגדיר מהי נקודת הזמן בה ניתן מבצע מחיקת חובות של יתרת החובות של מגיש הבקשה. זו היא פונקציה של מידת המחויבות להחזר החוב, כמות הכספים והחובות שכבר שילמתם והנכונות של הנושים לאפשר את סיום ההליך.

עורך דין מחיקת חובות

בנקודה זו, המהלך החכם ביותר אותו אתם יכולים לבצע הוא פנייה למשרד עורכי דין מוכר ומקצועי בתחום פשיטות הרגל. רק על ידי הניסיון שצברו אנשי משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות' ניתן יהיה להגיע לפתרון חד משמעי, רלוונטי והגיוני בתיק שלכם, מבלי לפגוע ברמת החיים או באורח החיים אותו אתם רוצים לנהל בשנים הקרובות.

נקלעתם לחובות? צריכים ליווי משפטי לעסק שלכם?

מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם