contact-us הודעה מהירה

חוק חדלות פירעון

הניהול של בית או בית עסק ברמה הכלכלית והפיננסית, הוא תהליך לא פשוט של ניסוי וטעיה, אותו אתם מנהלים לאורך כל החיים הבוגרים שלכם. וכמו כל תהליך, גם בתהליך הזה אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים עם אתגרים קשים ולא פשוטים בכלל. במהירות, אפשר להתדרדר לחובות משמעותיים בבנקים ולמצב שבו אין לכם יכולת לעמוד בהסדר התשלומים, לבעלי החוב השונים. לשם כן, המחוקק הישראלי השקיע זמן לחקיקת חוק חדלות פירעון, אשר מטרתו העיקרית היא להגדיר את תהליך פשיטת הרגל לבעלי העסקים והאנשים הפרטיים, אשר אינם מסוגלים לבצע החזר תשלומים תקין. בעזרת צוות משרד עמירם אלקובי ושות', תקבלו את כל הכלים על מנת להחזיר את המצב לקדמותו מבחינה כלכלית.

מה הוא חוק חדלות פירעון והאם הוא מסייע לאדם הפושט את הרגל?

חוק חדלות פירעון הוא חוק אשר כל מטרתו היא להסדיר את מצבם המשפטי והאישי של אנשים אשר מתמודדים עם חובות בסדרי גודל עצומים. ברגע שאתם מגיעים למצב שבו אין לכם יכולת לבצע החזרי תשלומים לבנקים, לחברות האשראי ואפילו לנושים פרטיים, יש צורך לבצע הערכה מחודשת של מצב חשבונות הבנק שלכם ושל המצב הכלכלי שלכם, על מנת להבין מה הוא ההסדר הנכון ביותר למצב הכלכלי שלכם. כמובן שלא כל אדם יכול לבצע הסדרי חוב, ואתם צריכים לעמוד בכמה וכמה פרמטרים וקריטריונים חשובים, על מנת לפתוח את ההליך בבית המשפט, ולהכריז על עצמכם בתור פושטי רגל. רק כאשר יש את אישור בית המשפט לפתיחת תיק ולדיון על הסדר החוב, ניתן לפנות לנושים של החוב ולהגיע איתם להסדר הנכון ביותר לצרכים שלכם וליכולות הכלכליות שלכם ברגע זה. החוק מסייע לאדם אשר לא יכול לנהל את ענייניו הכלכליים בצורה תקינה עוד למצוא את האיזון שבין הצורך לשלם את החוב, לבין הצורך לחיות ברמת חיים סבירה גם לאור מצבו הכלכלי.

ליווי אישי ביישום חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי

ליווי אישי ביישום חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי הוא חלק חיוני בתהליך הבקשה

היתרון הכי גדול של חוק חדלות פירעון, והוא האפשרות להתחיל את הכל מהתחלה מבחינה פיננסית. אבל אתם לא יכולים לצאת לדרך לבדכם, כי מדובר על תהליך משפטי ארוך ומורכב. ובדיוק מסיבה זו אתם צריכים לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של משרד עורכי דין עמירם אלקובי ושות' כבר בשלבים הראשונים לתהליך העבודה על התיק שלכם, כדי להבין מה הוא באמת המצב ואיך ניתן לשפר אותו.

תנאים לפשיטת רגל

במשך שנים ארוכות, התפיסה הציבורית הוקיעה אנשים אשר לא הצליחו ליצור איזון בחשבונות הבנקים שלהם והתמודדו עם קשיים...

להמשך קריאה

ביטול עיכוב יציאה מהארץ לפושט רגל

פניתם לבית המשפט וקיבלתם צו לפתיחת הליכי חדלות פירעון? מרגע זה, אתם מוגנים מעיקול המשכורת וחשבון הבנק שלכם ע"י...

להמשך קריאה

צו כינוס

אחד מהאירועים הכי קריטיים בתהליך פשיטת רגל הוא הרגע שבו אתם מוכרים לפנות אל נופשים ולמצוא ביחד את...

להמשך קריאה

חוק חדלות פרעון

המצב שבו אדם או ארגון מצליחים לנהל את ענייניהם הכספיים, הכלכליים והפיננסים ואופן מקצועית לאורך זמן לא תמיד בא לידי ביטוי בכל בתי העסק או בתי האב של מדינת ישראל. בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר אנשים אשר מתמודדים עם רף גבוה מאוד של הוצאות, עד כדי מצב שבו קשה מאוד לעמוד בכל התשלומים. התוצאה היא אחת – מצב של חדלות פירעון אשר מקשה על ניהול חשבון בנק תקין. חוק חדלות פרעון מסייע לאנשים עם חובות משמעותיים, לפנות לעזרת בית המשפט ולקבל הזדמנות שנייה לניהול החיים שלהם בצורה בוגרת ואחראית. בעזרת אנשי הצוות המיומנים של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', ניתן לפנות לעזרת בית המשפט ולנצל את ההזדמנות על מנת לקבל צו לשיקום כלכלי ולהתחיל לטפל באמת בחשבון הבנק שלכם.

חוק חדלות פרעון, נותן לכם הזדמנות שנייה אמיתית

למן הרגע שבו אתם מבינים שאין לכם באמת יכולת להוציא כספים מהחשבון או לבצע העברות, אתם נמצאים במצב חדש לגמרי שבו החשבון שלכם מנוהל על ידי גורמים חיצוניים ואין לכם עוד שליטה עליו. ולכן חשוב לפנות בהקדם לעזרתם של עורכי דין על מנת להבין מה המשמעות של חוק חדלות פירעון במקרה שלכם, ואיך אפשר להחזיר את הפעילות לחשבון הבנק שלכם ולנטרל את כל הסנקציות הכלכליות המופעלות כנגדכם. בין שמדובר על פתיחה בתהליך הוצאה לפועל ובין שמדובר על הגעה להסכם פריסת חובות ותשלומים אל מול בעלי החוב, אתם חייבים להתמודד עם כל דרישה, על מנת לטפל בבעיה. אין שום דבר שלא ניתן לפתור בעזרת דין ודברים, במיוחד כאשר אתם נעזרים עורך דין מיומן ומנוסה.

עורך דין יודע בדיוק מהן הנקודות עליהם חשוב להתעקש, ויכול לפעול בצורה מקצועית מיומנת למדי, על מנת להשיג את המטרות החשובות ביותר לכם בתוך הליך חדלות הפירעון. כך שהוא שומר על האינטרסים שלכם בכל מצב ובכל עת, ומבטיח שאתם תזכו להחזיר את החיים שלכם למסלולם במהירות האפשרית.

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי

בשלב הזה, כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת להחזיר את החיים שלכם למסלולם הוא לפנות לעזרה את עורכי הדין המיומנים של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות'. אנו נסייע לכם להבין מהי מהות התיק ואיך ניתן לפתור כל בעיה או אתגר בדרך בצורה מקצועית, לאור ניסיון רב שנים בתחום עיסוק זה.

חוק חדלות פירעון החדש

החיים בסביבה מודרנית ומתקדמת עשויים להיות מלאים באתגרים פיננסים מורכבים במיוחד. בין שמדובר על אנשים פרטיים ובין שמדובר על בעלי עסקים ובעלי נכסים, כולנו עלולים למצוא את עצמנו יום אחד מתמודדים עם בעיה כלכלית מורכבת במיוחד ולא מצליחים להבין מה הן הדרכים לצאת ממנה. כאשר מדובר על מצב שבו אין לכם יכולת אמתית לעמוד בתזרים המזומנים ולטפל בבעיות הכלכליות שלכם, עליכם לפנות לעזרת חוק חדלות פירעון החדש, אשר יסייע לכם להתמודד עם האתגר על הצד הטוב ביותר. המטרה של החוק, היא לאפשר חזרה לחיים נורמטיביים של אנשים אשר מתמודדים עם בעיות כלכליות. בעזרת הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', יהיה לכם קל יותר להבין מהי מהות החוק, ולנצל אותו לטובת הצרכים האישיים שלכם.

חדלות פירעון חוק

למן היום שבו אתם פתחתם לראשונה את בית העסק שלכם, או יצאתם לעצמאות כלכלית, החיים התנהלו בקצב רגיל יחסית והייתה לכם אפשרות לשלוט בכל חשבונות הבנקים השונים שלכם. אבל אירוע אחד לא צפוי, כמו למשל הסתבכות עם לקוח מאתגר או עסקה קשה, הביא אתכם למצב שבו אין לכם אפשרות אמיתית לשלם את החובות שלכם – ואתם נמצאים במצב מאוד מאתגרת מבחינה כלכלית. בסיטואציה כזו אין ברירה אלא לפנות לעזרה מקצועית של אנשי משרד עורכי הדין המלווה את בית העסק שלכם, על מנת להבין מהן האפשרויות שעומדות בפניכם. ברגע שאתם מעוניינים להחזיר את השליטה לידיים שלכם, אפשר לפנות לעזרת חוק חדלות פירעון החדש, ולקחת את האחריות על המצב הכלכלי שלכם בצורה מושלמת. חוק חדלות הפירעון החדש מאפשר יציאה עצמאות כלכלית בעזרת תהליך מסודר של חדלות פירעון ושיקום כלכלי, בו אתם יכולים לבצע את כל הפעולות הנדרשות כדי לעדכן את בעלי החוב במצב הכלכלי החדש שלכם וליצור הסדר חוב המתאים ליכולות הכלכליות שלכם בעת הזו.

 

חוק חדלות פירעון דברי הסבר

בסופו של תהליך, החוק החדש מאפשר לכם להתמודד עם המצב הכלכלי הנוכחי שלכם, כך שאתם יכולים להחזיר את החיים שלכם למסלולם במינימום השקעה של זמן או משאבים. כמובן שהדבר הכי חשוב שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לעזרת עורך דין מיומן, מתוך הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', בשביל לקבל את כל הפתרונות הנכונים ביותר לצרכים שלכם.

נקלעתם לחובות? צריכים ליווי משפטי לעסק שלכם?

מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם