contact-us הודעה מהירה

הסדר חוב

כל ההליך של פשיטת רגל מלווה באתגרים קשים ומורכבים, לכל המעורבים בדבר ובכללם גם לאדם אשר ביקש להכריז על מצבו כפושט רגל. אם יש דרישה אחת, עליה לא ניתן לערער או לוותר, לאורך העבודה על תיק פשיטת הרגל, מדובר על היכולת שלכם לתקשר ברציפות עם הנושים בתיק. רק על ידי תהליך משא ומתן ברור, המבוסס על תקשורת עם עורכי הדין של שני הצדדים, ניתן ליצור הסדר חוב המתאים לכולם ויכול לענות על הדרישות בצורה אידיאלית, לאור המצב המורכב במיוחד. ועל כן, המשימה החשובה ביותר שאתם רוצים לבצע היא פנייה לעזרתם של אנשי צוות משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', על מנת ליצור אסטרטגיית פעולה הולמת לצרכים ולרצונות שלכם בתהליך כולו.

הסדר חוב בליווי משפטי מקצועי

ניהול תהליכי הסדר חוב – לקיחת אחריות על העבר ועל העתיד

המטרה המרכזית של כל הליך פשיטת רגל, הכולל בתוכו גם הסדר חוב, היא כמובן לשמר שליטה על כלל החובות אותם האדם או הארגון נדרשים להחזיר, ויפה שעה אחת קודם. אם אין לכם אפשרות ליצור תזרים מזומנים נזיל ואתם מוצאים את עצמכם מתמודדים עם מגוון רחב של בעיות כלכליות, זה עדיין לא אומר שאפשר פשוט למחוק את החובות שאתם מחזיקים. הרי לכל חוב יש מקור כלכלי והוא צריך את הכספים שלו, בצורה כזו או אחרת, בחזרה ובהקדם. ועל כן, ניהול משא ומתן עם הנושים ליצירת הסדר חוב, הוא לב ליבו של הליך פשיטת הרגל, בראיית בית המשפט. השופט יבקש מכלל הצדדים המעורבים בתיק, להתיישב אל שולחן המשא ומתן ולבצע את כל ההערכות הנדרשות על מנת למצוא פתרונות ראויים שיכולים להיות גם פתרונות ריאליים. אתם כמובן לא תידרשו לעמוד בהחזר החובות בצורה לא ריאלית, לכל ברור כי מצבכם הכלכלי כעת הוא לא טוב בלשון המעטה. אבל, פריסת התשלומים והחזרי חובות חלקיים גם הם יכולים להיות חלק מההסדר אילו תגיעו עם הנושים השונים של החובות שלכם.

 

אל תפגעו בעצמכם עוד יותר – הגיעו להסדרי חובות ועמדו בהם

למן הרגע בו אישר בית המשפט את ההסכם, אתם מחויבים לעמוד בו בכל מחיר. ולא, עלול בית המשפט להטיל סנקציות נוספות על התיק שלכם ולעכב את החזרה של משק הבית שלכם לשגרת חיים נורמטיבית. מסיבה זו, אם אתם נתקלים בבעיית תזרים נוספת לאורך חודשי התשלומים, חשוב לפנות לצוות משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', כדי לקבל עצה משפטית מקצועית.

מחיקת חובות לבנקים

חלק לא מבוטל ממשקי הבית של מדינת ישראל, במיוחד משקי הבית הצעירים והלא יציבים, חיים במציאות כלכלית כמעט...

להמשך קריאה

מחיקת חובות

כל אדם בעולם כיום יכול לחיות בצורה מכבדת ומכובדת, גם אם אין לו מספיק משאבים כלכליים או מספיק...

להמשך קריאה

הסדר חובות

ניהול משק בית בחברה הישראלית, במיוחד בשני העשורים האחרונים, הפך להיות משימה מאתגרת במיוחד לאור יוקר המחיה ולאור רמת החיים הגבוהה שכולנו רוצים לחיות בה. הדבר הזה יוצר לחץ עצום על זוגות צעירים לקחת יותר ויותר הלוואות ולהוציא כספים גם אם אין להם יכולת לעמוד בהתחייבויות לאורך זמן. מה שהופך את תהליך החזרת הכספים לכמעט בלתי אפשרי. ולכן, אנחנו רואים עלייה משמעותית בכמות האנשים אשר פונים לקבל הסדר חובות בצורה כזו או אחרת, כדי לאפס את מצבם הכלכלי ולהשתקם לטובת השנים הבאות. יש לכך סיבות רבות, אבל מה שבאמת חשוב הוא לבצע את התהליך בעזרת ליווי מקצועי של עורכי דין מיומנים, אשר יכולים לדאוג אך ורק לאינטרסים שלכם. הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות' ישמח לעזור לכם להתמודד עם האתגר מתוך ניסיון רב בתחום זה.

בקשת הסדר חובות לנושים – כחלק מתהליך הבירור של תיק פשיטת רגל

חלק גדול מאוד מהמקרים שמגיעים לדיון בבית המשפט, הם מקרים של ישראלים אשר לא הצליחו לעמוד בתשלומים של מוצרי צריכה בסיסיים או תשלומים קבועים לחברות נותנות שירותים. כתוצאה מכך, הליך הוצאה לפועל החל להתקיים ובמקום לבצע הסדר חובות ברור ומאורגן בתיק, ההוצאה לפועל פשוט מבצעת עיקולים רנדומליים של חשבונות בנק ושל מוצרים פיזיים או נכסים של האדם. אבל אם אתם מתכננים נכון את תהליך החזר החוב שלכם, יש לכם אפשרות לשמור על איזון בין הצורך להחזיר את החוב לבין הדרישות והצרכים של המשפחה שלכם מבחינה כלכלית. ולכן חשוב מאוד להיאבק בעזרתו של עורך דין, על הזכות שלכם לקבל פריסה הוגנת של החובות בהתאם לרמת ההכנסה וליכולת הכלכלית שלכם בשלבים השונים של תהליך פשיטת הרגל. ככל שאתם עובדים עם עורך דין מיומן יותר, כך יש לו יותר יכולת להשפיע על המערכת ולעשות שימוש בכלים מקצועיים וחוקיים או תקנות חדישות יותר, על מנת לסייע לכם לעבור את התהליך בשלום.

 

עורך דין להסדר חובות

היתרון הכי גדול של עורך דין הוא היכולת לבצע הסדר חובות על בסיס משא ומתן מתקדם עם בעלי החובות. אנשי הצוות המיומנים של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות' יסייעו בתהליך המשא ומתן על בסיס שנים רבות של ניסיון, כך שאתם תצליחו לשמור על כל הזכויות שלכם ועדיין להחזיר את החובות בפריסה נוחה לאור המצב הכלכלי שלכם.

נקלעתם לחובות? צריכים ליווי משפטי לעסק שלכם?

מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם