contact-us הודעה מהירה

ביטול עיכוב יציאה מהארץ לפושט רגל

פניתם לבית המשפט וקיבלתם צו לפתיחת הליכי חדלות פירעון?

מרגע זה, אתם מוגנים מעיקול המשכורת וחשבון הבנק שלכם ע"י הנושים , אבל לא הכול ורוד…

מרגע זה, מוטל עליכם גם צו שידרוש מכם להיפרד מהנסיעות לחו"ל…. מדובר בצו עיכוב יציאה מהארץ.

יחד עם זאת, אם אתם חייבים לצאת לחו"ל בנסיבות מסוימות:

במסגרת העבודה, העסקים או מסיבות משפחתיות כלשהן, רשאי בית המשפט לקבוע תנאים שבמסגרתם ניתן לבטל זמנית את עיכוב היציאה מהארץ, באופן שיאפשר לכם לצאת לחו"ל בדיוק בתאריכים שהוגדרו מראש.

וכמה השירות הזה עולה ללקוחות שאנו מייצגים אותם? – כלום, אפס שקלים!

הגשת בקשה לביטוח עיכוב יציאה מהארץ לפושט רגל

ביטול עיכוב יציאה מהארץ

ביום בו אתם מחליטים להגיע עם עורך הדין שלכם אל בית המשפט, על מנת לקבל צו לשיקום כלכלי, מתחילה תקופה שונה ומאתגרת עד מאוד בחיים שלכם, אליה אתם נדרשים להסתגל במהירות שיא. מגוון רחב של הגבלות על חופש התנועה והפעילות מופעלות, תחת הסמכות של בית המפשט ובכללן גם קיימת האפשרות להגביל את היכולות של היחיד לצאת מן הארץ, כדי לסכל ניסיונות בריחה. ואולם, אם אתם יכולים להוכיח שיש סיבה מוצדקת, ניתן להסתייע בצוות משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', על מנת להגיש בקשת ביטול עיכוב יציאה מהארץ לפושט רגל, לממונה על הליכי חדלות הפירעון במחוז בו מתנהל התיק שלכם.

 

האם ניתן לבצע ביטול עיכוב יציאה מהארץ לפושט רגל ליחיד בהליך חדלות פירעון?

על פי רוב, עצם הגשת הבקשה לביצוע ביטול עיכוב יציאה מהארץ לפושט רגל, היא שנויה במחלוקת. לא קל לבית המשפט, במיוחד בתיקים גדולים ומשמעותיים, לאשר את הבקשות הללו. אפילו אם הסיבה היא מוצדקת, כמו למשל מצב רפואי מורכב או מצב משפחתי ייחודי. שכן יהיה קשה מאוד להביא אל הדין אדם אשר בוחר להסתתר במדינה זרה, ולא מעוניין שימצאו אותו. זו היא בעצם פרצה הקוראת לגנב, ויכולה להיות מפתה מאוד, ומכאן נובעת התנגדותו המשמעותית של בית המשפט. אבל, חשוב לציין כי אם אתם מצליחים להראות לבית המשפט כי אתם אחראיים, אשר עומדים לאורך כל ההליך בהתחייבויות ונכונים לעשות צעדים משמעותיים על מנת לתקן את הדרכים הרעות מן העבר, יהיה לכם קל יותר לדבר אל ליבו של בית המשפט. בליווי בקשה מפורטת וברורה, אותה ערך בשבילכם עורך הדין המלווה את התיק, ועל בסיס כלל החומרים בתיק שלכם, ניתן לנהל דיון ענייני בבקשה ולהגיע להסכמות ולהבנות בנוגע לבקשת ביטול עיכוב יציאה מהארץ במסגרת הליך חדלות הפירעון.

 

אתם יכולים לזכות להקלות והתאמות בנושא עיכוב יציאה מהארץ חדלות פירעון

כמו כל מהלך אחר אותו ביקשתם לבצע בתיק שלכם, גם כעת, בעת הגשת ביטול עיכוב יציאה מהארץ במסגרת הליך חדלות פירעון, אתם צריכים להוכיח לממונה על הליכי חדלות הפירעון מדוע עליו לתת בכם אתם אמונו. ואי אפשר לשכנע את הממונה, ללא הליווי והתמיכה המשפטית של עורכי דין מיומנים ומנוסים, הנמצאים אתכם מהיום הראשון של ההליך. כך שאתם רוצים להגיש את הבקשה, ביחד עם הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', שלהם כל הידע והניסיון הדרושים בתחום, כדי להצליח.

צו תשלומים בפשיטת רגל

אם יש רגע אחד קריטי, הן מבחינתם של האנשים אשר נמצאים בעיצומו של תהליך פשיטת רגל והן מבחינת...

להמשך קריאה

תנאים לפשיטת רגל

במשך שנים ארוכות, התפיסה הציבורית הוקיעה אנשים אשר לא הצליחו ליצור איזון בחשבונות הבנקים שלהם והתמודדו עם קשיים...

להמשך קריאה

צו כינוס

אחד מהאירועים הכי קריטיים בתהליך פשיטת רגל הוא הרגע שבו אתם מוכרים לפנות אל נופשים ולמצוא ביחד את...

להמשך קריאה

פשיטת רגל לאדם פרטי

אם בעבר הנוהג המקובל היה לאפשר תהליך פשיטת רגל רק לחברות או ארגונים גדולים במשק, כיום התמונה השתנתה...

להמשך קריאה

נקלעתם לחובות? צריכים ליווי משפטי לעסק שלכם?

מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם